Menu

Vyhledávání

Modernizujte svůj výtah s KONE

Investujte do budoucnosti své budovy

Výtah nebo eskalátor, stejně jako každý stroj, nakonec dosáhne konce své životnosti. Samozřejmě pravidelný servis prodlouží jeho životnost, ale dříve nebo později budete muset vaše zařízení modernizovat nebo vyměnit.

Modernizace vašeho výtahu nebo eskalátoru je investicí, která sníží servisní a energetické náklady. Současně se zlepší spolehlivost, bezpečnost a vzhled. Modernizace udržuje plynulý chod vašeho výtahového či eskalátorového zařízení po celou dobu životnosti budovy. To zajišťuje, že vaše zařízení pracuje bezpečně a spolehlivě, což může ušetřit peníze v dlouhodobém horizontu díky snížení nákladů na servis a na energii. 

Pro cestující znamená modernizace s KONE bezpečnost, pohodlí a estetický vzhled moderního designu. Pro stavební a facility manažery to znamená zlepšení výkonu, energetické efektivity a toku lidí s minimálním narušením a maximální přístupností. A nakonec, pro majitele znamená předvídatelnou životnost budovy.

 

Bezpečnost – Klid v duši

Bezpečnost znamená více než jen soulad s místními zákony a normami. Cílem je minimalizování potencionálních rizik.

Jedním z nejdůležitějších bezpečnostních vylepšení, které můžete udělat, je instalace výtahových dveří. Tím se zabrání zachycení rukou nebo oblečení, když je výtah v pohybu a dává cestujícím pocit bezpečí.

 

Energetická efektivita – Úspory nákladů na energii

KONE nabízí modulární řešení, takže se můžete soustředit přímo na oblasti, kde bude modernizace nejvíce rentabilní. Modernizace elektrifického systému je například skvělou cestou, jak zlepšit energetickou efektivitu vašeho výtahu či eskalátoru.

 

Přístupnost – Pro všechny uživatele

Dobrá přístupnost dělá zařízení bezpečnější a pohodlnější pro všechny uživatele, včetně lidí na vozíčku, rodin s dětmi nebo lidí nesoucích velké věci. Přístupnost ve výtahu může být ještě zlepšena instalováním automatických dveří. Velikost kabiny může být zvýšena až o polovinu, což vytváří prostor pro lidi na vozíčku nebo dětské kočárky.

 

Výkon – Nepřetržitý pohyb lidí

Spolehlivý, efektivní a nepřetržitý provoz je důležitý pro zajištění plynulého toku lidí v budově. Také šetří energii a náklady na servis jsou předvídatelnější. Výtah nebo eskalátor, který je mimo provoz, je frustrující pro obyvatele i zaměstnance a může donutit zákazníky, aby šli jinam.

 

Estetika – První dojem

Výtah nebo eskalátor  je často první věcí, kterou nájemníci či zákazníci vidí, když vstoupí do budovy. Moderní design a kvalitní materiály zlepšují image budovy.

Pokud je povrch vašeho výtahu nebo eskalátoru opotřebovaný nebo poškrábaný, můžete mu dát nový vzhled a bude za krátkou dobu vypadat jako nový.

Kontakt:

www.kone.cz

modernizace@kone.com

tel.: +420 724 005 899