Menu

Vyhledávání

Plynový kondenzační kotel MGK-2

Plynový kondenzační kotel MGK-2 od společnosti WOLF s modulovaným výkonem od 17 do 100 %, pro provoz závislý nebo nezávislý na vzduchu z prostoru instalace. Je určený pro vytápění a přípravu teplé vody samostatně nebo v kaskádě. Vyrobený v 4 velikostech s rozsahem výkonů 58 kW až 627 kW.

 

Díky svým kompaktním rozměrům a rozložitelnosti na hořák a výměník z kvalitní slitiny hliníku a křemíku vybavený kompletní tepelnou izolací, se dá kotel instalovat i do stísněných prostorů. MGK-2 projde dveřmi o šířce 800 mm! To kotel předurčuje nejen do novostaveb, ale i pro výměny a rekonstrukce. Kotel se díky již zmíněné kompaktnosti dodává smontovaný, včetně izolace a pláště. Přepravu kotle ulehčuje i možnost zasunutí vidlice vysokozdvižného vozíku ze všech stran. Díky snadnému přístupu je bezproblémové nastavení i údržba.

Nový kotel MGK-2 je odzkoušený podle EN 13836/EN, 15420/EN, 15417 a platných směrnic ES na zemní plyn E/H, LL do vytápěcích systémů podle EN 12828. I proto kotel vyniká velmi nízkým obsahem škodlivin ve spalinách s je na něj záruka 5 let (2 roky na elektrické a pohyblivé části). Kotel se dá kombinovat s ovládacím modulem BM-2 nebo zobrazovacím modulem AM. Navíc je možné zapojit až 4 kondenzační kotle MGK-2 do kaskády a dosáhnout tak výkonového rozsahu do 2,5 MW.

 Výhodou MGK-2 je regulace teplotního spádu pomocí modulace externího kotlového čerpadla. Právě regulace teplotního spádu optimalizuje využívání kondenzace kotle a minimalizuje tak spotřebu energie kotlového čerpadla otopného okruhu. Není potřebné ani zvyšování teploty vratné vody, ani zabezpečení minimálního průtoku otopné vody.

 

Kontakty:

Wolf Česká republika s.r.o.

Rybnická 92

634 00  Brno

Česká republika

tel.: +420 547 429 311

e-mail: info@wolfcr.cz